0 533 742 89 70

 

Doğum Günü Organizasyonu

NEDEN KUTLAMA YAPARIZ?

'Parti yapmak' sosyalleşmenin temel bir yönü olarak görülse de, aynı zamanda ilkel içgüdülerimizin de bir parçasıdır. Evrimsel psikologlar, gruplar halinde toplanmanın ve ritmik bir şekilde birlikte hareket etmenin eski atalarımız için bir bağ kurmanın, iletişim kurmanın ve hayatta kalmanın bir yolu olduğunu öne sürüyorlar.Ve görünüşe göre bunun bilimsel bir nedeni var. İyi bir partiye olan sevgimiz yeni bir şey değil - çok eski. Evrimsel psikologlara göre, ilk insanlar birbirleriyle bağlantı kurmanın ve iletişim kurmanın bir yolu olarak ``birlikte ritmik olarak hareket ettiler``.

NEDEN DOĞUM GÜNLERİNİ KUTLARIZ?

Partiler insanları bir araya getirmenin en iyi yollarından biridir.
Doğum günü partileri, çocukluğun çok önemli bir parçasıdır. Küçük, kişisel toplantılar bile çocuğunuzun hayatında büyük etkiler yaratabilir. Partiler gibi sosyal etkinlikler, çocuklar için bağlar kurmanın ve arkadaşlıkları ateşlemenin harika yollarıdır. Bir çocuk kutlandığını hissettiğinde, aile rolünde sevildiğini ve anlamlı olduğunu da hisseder.
Bunun bazı eski nedenleri var. İletişimsel bir yön var ama aynı zamanda ilkel, içgüdüsel bir yön var; ritmi takip etmek, onun tarafından yönlendirilmek. Evrimsel psikologlar, ritmik olarak birlikte hareket etmenin, ilk insanların birbirleriyle bağ kurması ve iletişim kurması için bir yol olduğunu düşünüyor.
'Parti yapmak' sosyalleşmenin temel bir yönü olarak görülse de, aynı zamanda ilkel içgüdülerimizin de bir parçasıdır. Evrimsel psikologlar, gruplar halinde toplanmanın ve ritmik bir şekilde birlikte hareket etmenin eski atalarımız için bir bağ kurmanın, iletişim kurmanın ve hayatta kalmanın bir yolu olduğunu öne sürüyorlar.
Festivaller ve bayramlar, onları çevreleyen kutlama gelenekleri ve biçimleri gibi bir kültürden diğerine değişir. Bununla birlikte, doğum günleri çoğu kültürde (hepsi olmasa da) önemli bir olay olarak kabul edilir.
Doğum günü partileri, çocukluğun çok önemli bir parçasıdır. Küçük, kişisel toplantılar bile çocuğunuzun hayatında büyük etkiler yaratabilir. Partiler gibi sosyal etkinlikler, çocuklar için bağlar kurmanın ve arkadaşlıkları ateşlemenin harika yollarıdır. Bir çocuk kutlandığını hissettiğinde, aile rolünde sevildiğini ve anlamlı olduğunu da hisseder.

ONLARA ANNE VE BABALARI İLE YAŞADIKLARI UNUTULMAZ, ÖZEL ANILAR BIRAKMAK EN BÜYÜK HEDİYE.

NEDEN TEMALI ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ PLANLANIR?

Son yıllarda doğum günü partileri, bir konsept dahilinde yapılmakta. Birbirinden ayrı olarak hazırlanan her şey bir temada buluşuyor. Konsept Temalı Partiler, partinin amacını yansıtır. Temalı doğum günlerinde her şey kişiye özel olarak hazırlanır. Temayı ne belirler? Çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahramanı, sevdiği bir masal kahramanı, oyuncağı, sevdiği renkler, en sevdiği müzik. Konsepti belirledikten sonra gelelim temadaki renklerin uyumuna, kullanacağımız renk paleti de doğum gününde başarıyı belirler.Konsept Pastadaki renk uyumu, temayı belirleyen karakterlerin şeker hamuru ile görselleştirilmesi, konsepte uygun balon renkleri; bazen canlı renkler, bazen pastel renkler, Konsept masa kurulumu, kullanılan konsepte uygun sunumluklar, masa örtüsü renkleri, arka pano kurulumu ve renkleri, kullanılan dekorlar, çiçekler, tüm parçalar birleştirildiğinde ise her şey uyum içinde hizmet eder.

DOĞUM GÜNÜ DAVETİYESİ

Misafirlerinize şık ve tema ile uyumlu, kişiye, özel hazırlanmış bir dijital davetiye göndermek, belki de davetli sayısını arttırmanın en ince ayrıntısı. tema kahramanları ile hazırlanmış bir doğum günü davetiyesini gören çocuklar heyecanlarını ve isteklerini ertelemeyeceklerdir. Üzerindeki ayrıntılar; doğum günü kutlanacak mekan, zaman, saat bilgileri de unutulmamasını sağlar.

PALYAÇOLU DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ İZMİR

Aslında çocuk doğum günü partilerine Palyaço renk katar. Tüm çocukları aynı anda organize eder ve birlikte oynamalarını sağlar. Müzik burada evrenselliğini konuşturur. hepsi aynı müzikle oynar. Yüz boyama, halat çekme, çuval oyunları, top oyunları, baloncuklar, sandalye kapma, sosis balon gibi özel etkinliklerle güne renk katarlar.

DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ İZMİRDE NEREDE KUTLANIR?

Doğum günü Mekanları İzmir içerisinde oldukça fazla. Bir kahvaltı salonunda, kahvaltı sonrası doğum günü kutlaması yapabilirsiniz ya da bir kafede ya da Evde doğum günü, restaurantta, yazlığınızın bahçesinde doğum günü gibi. Doğum günü organizasyonu hizmetimiz, seçtiğiniz mekanın süslemesi, bu hangisi olursa olsun tarafımızca mümkün.işiye özel temalarda kaliteli hizmetler sunmak.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONUNDA DİKKAT EDİLECEKLER

Davetli sayınıza uygun seçilecek mekan, mekanın misafirlere ulaşım açısından zorluk yaşatmaması, konsept ile uyumlu olan mekanın aydınlatması, tema ile uyumlu konsepti, oturma düzeni, açık büfe ve ikramlar için uygun bir alanın olması, çocuklara ait bir oyun alanının olması önemlidir.

DOĞUM GÜNÜ PASTALARI

Davetli sayınıza ve doğum günü konseptine uygun görsellik ve renklerde uzman ellerce hazırlanmalıdır. Şeker hamurundan yapılan konsept pastanız üzerindeki konsept karakterleri görselleştirerek doğum günü masasında yerini alır. Cupcake ve cakepopslar da aynı özen ile görselliği tamamlarlar.

BALON SÜSLEME

Balon Zinciri, giriş kapısını süsleme, balon duvarı, balon çemberi, su Yolu balon süslemeleri veya uçan balon süsleme doğum günlerini görsel açıdan renklendirmektedir.hangisi olursa olsun tarafımızca mümkün.işiye özel temalarda kaliteli hizmetler sunmak.

DOĞUM GÜNÜ PARTİ HEDİYELİKLERİ

Kutlamaya katılan çocuklara, yaşlarına uygun özel gün hediyelikleri verilir. Küçük çocuklar için, boyama kitabı, kuru boyalar, üfleme baloncuklar favoridir. Çikolatalar, atıştırmalıklar, kişiye özel grafik tasarım hazırlanmış kutular da bunlara örnektir.